FOTO/ Vizitë speciale për futbollistët e Kombëtares

FOTO/ Vizitë speciale për futbollistët e Kombëtares

17:21, 15/11/2019

Për futbollistët e Kombëtares Shqiptare stërvitja e sotme ka qenë shumë speciale.

Lojtarët dhe stafi janë vizituar nga disa tifozë të veçantë. Bëhet fjalë për fëmijët me aftësi ndryshe.

Përqafimet, buzëqeshjet dhe lojërat kanë qenë ato që kanë mbizotëruar gjatë minutave kur fëmijët vizituan lojtarët e Kombëtares. Ndërkohë, nuk kanë munguar edhe dhuratat nga ana e kuqezinjve, si një mënyrë për t’i kënaqur sa më shumë fëmijët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco