VIDEO/ Çekia përmbys rezultatin ndaj Kosovës, shënohet supergol!

VIDEO/ Çekia përmbys rezultatin ndaj Kosovës, shënohet supergol!

22:18, 14/11/2019

Republika e Çekisë ka përmbysur rezultatin në 2-1 në sfidën ndaj Kosovës.

Fillimisht në minutën e 69’ ishte mesfushori Alex Kral që realizoi supergol nga distanca për të barazuar shifrat në 1-1.

Ndërsa pas 8 minutash në skenë del mbrojtësi Ondrej Celustka i cili përfiton nga rrëmuja në zonën kundërshtare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco