VIDEO/ Fantastike! Kosova shënon supergol përballë Çekisë

VIDEO/ Fantastike! Kosova shënon supergol përballë Çekisë

21:55, 14/11/2019

Kosova ka kaluar në avantazh 1-0 në sfidën kundër Republikës së Çekisë, e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020.

Në minutën e 51’ ishte Atdhe Nuhiu që gjen rrugën e rrjetës me kokë, dardanët shpërthejnë në festë.

Sulmuesi kosovar realizoi një gol të bukur me kokë nga distanca.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco