VIDEO/ Luhen 30 minuta në ‘finalen’ Çeki - Kosovë, ja çfarë po ndodh në Plzen!

VIDEO/ Luhen 30 minuta në ‘finalen’ Çeki - Kosovë, ja çfarë po ndodh në Plzen!

21:15, 14/11/2019

Kanë kaluar 30 minuta plojë por ende nuk është zhbllokuar rezultati në sfidën mes Republikës së Çekisë dhe Kosovës e rëndësishme për fatet e kualifikimit në Kampionatin Europian 2020.

Muriç ndërhyn dhe largon topin në goditje këndi, pas tentativës së Janktos. Sërish Muri pas një gjuajtje me kokë bëhet shpëtimtari i Kosovës. Momente të mira të çekëve.

19′ Rast i shkëlqyer për Çekinë, Kufal godet me të majtë brenda zonës, por topi shkon shumë pranë tranversës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco