VIDEO/ Shqipëria dhe Andorra mbërrijnë në ambientet e stadiumit ‘Elbasan Arena’

VIDEO/ Shqipëria dhe Andorra mbërrijnë në ambientet e stadiumit ‘Elbasan Arena’

19:36, 14/11/2019

Sot në orën 20:45 Kombëtarja e Shqipërisë do të përballet në “Elbasan Arena” përballë Andorra-s në ndeshjen e parafundit për eliminatoret në Euro 2020.

Në këto momente të dy përfaqësueset kanë mbërritur në ambientet e stadiumit “Elbasan Arena”.

Ndërkohë që vlen për t’u theksuar se vazhdon shitja e biletave në sportelet pranë stadiumit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco