Në prag të Shqipëri-Andorrë, Presidenti Meta takon ish-sulmuesin e Kombëtares

Në prag të Shqipëri-Andorrë, Presidenti Meta takon ish-sulmuesin e Kombëtares

12:53, 14/11/2019

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka publikuar ditën e sotme një foto teksa duket nën shoqërinë ish-sulmuesit të Kombëtares, Kliton Bozgo.

Meta shkruan se është i lumtur për këtë takim me Bozgon, i cili veç ndeshjeve me Kombëtaren, disa herë është shpallur edhe golashënuesi më i mirë në Slloveni.

“I lumtur të çmallesha sot me mikun tim, Kliton Bozgon, ish-sulmues i Kombëtares Kuqezi dhe golashënuesi më i mirë disa herë në Slloveni”, shkruan Presidenti Meta.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco