FOTO/ E dashura e re e Neymarit iu lë pa frymë me të pasmet ‘bombastike’

FOTO/ E dashura e re e Neymarit iu lë pa frymë me të pasmet ‘bombastike’

16:21, 13/11/2019

Neymar është një ndër futbollistët më të përfolur si brenda fushës së blertë ashtu edhe jashtë saj.

Përveç se dëshironte të ndërronte ekipin, një arsye tjetër që braziliani kërkonte kalimin në Spanjë, është edhe për shkak të jetës së tij private.

Sipas lajmeve të fundit, thuhet se braziliani është në një lidhje me modelen spanjolle, Noa Saez.

Çifti është parë së bashku në një festë në Barcelonë, teksa thuhet se tashmë kanë nisur edhe një lidhje. Saez njihet për linjat e saj perfekte, të cilat shpesh herë nuk nguron t’i ekspozojë në rrjetet sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco