Reagon Taulant Xhaka: Ju tregoj arsyen përse nuk erdha në Kombëtare

Reagon Taulant Xhaka: Ju tregoj arsyen përse nuk erdha në Kombëtare

14:52, 13/11/2019

Taulant Xhaka, ka reaguar pas ngjarjeve të fundit te Kombëtarja.

Mesfushori kuqezi është shprehur se nuk e ka refuzuar kurrë Kombëtaren dhe do japë gjithçka për flamurin.

Nuk e kam refuzuar kurrë Shqipërinë”, thotë mesfushori për “Panorama Sport”, teksa më tej vazhdon: “Unë për flamurin kuqezi kam dhënë gjithçka! Nuk është e vërtetë që kam refuzuar të vij. Jam i dëmtuar dhe kjo është arsyeja”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco