VIDEO/ Messi shënon gol të çmendur, mos e humb perlën e vitit nga ‘jashtëtokësori’!

VIDEO/ Messi shënon gol të çmendur, mos e humb perlën e vitit nga ‘jashtëtokësori’!

21:55, 09/11/2019

Vetëm 4 minuta zgjati gëzimi i vendasve.

Barcelona ka kaluar sërish në avantazh 2-1 në përballjen ndaj Celta Vigos e vlefshme për La Liga.

Në minutën e 45+1’ ishte Lionel Messi i cili nxjerr nga repertori i tij një perlë të vërtetë, shkruan SYRI.net.

"Jashtëtokësori" realizoi një gol të çmendur nga goditja e dënimit, ndërsa topi përfundoi në trekëndëshin e portës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco