VIDEO/ Kopjon Messin, lojtari i Celta Vigos shënon supergol nga goditja e dënimit!

VIDEO/ Kopjon Messin, lojtari i Celta Vigos shënon supergol nga goditja e dënimit!

21:46, 09/11/2019

Çfarë super goli!

Celta Vigo ka befasuar të gjithë në “Camp Nou” duke barazuar rezultatin 1-1 në sfidën kundër Barcelonës.

Në minutën e 42’ ishte Lucas Olaza i cili realizoi një gol të çmendur nga goditja e dënimit duke na sjellë në mendje “magjinë” që bën herë pas here Leo Messi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco