VIDEO/ Bayern po ‘shkatërron’ Dortmundin, i shënon edhe golin e katërt

VIDEO/ Bayern po ‘shkatërron’ Dortmundin, i shënon edhe golin e katërt

20:13, 09/11/2019

Bayern po shkatërron Dortmundin me rezultatin 4-0 në “klasiken” e Gjermanisë e vlefshme për javën e 11-të në Bundesliga.

Fillimisht në minutën e 76’ ishte Robert Lewandowski i cili shënoi golin e dytë personal, ndërsa pas 4 minutash presioni i vendasve "detyrojnë" Hummels që të realizojë autogol.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco