VIDEO/ Bayern dyfishon shifrat përballë Dormtundit

VIDEO/ Bayern dyfishon shifrat përballë Dormtundit

19:49, 09/11/2019

Bayern Munich ka shënuar edhe golin e dytë kundër Borussia Dormtundit.

Bavarezët po fitojnë në “klasiken” e Gjermanisë me rezultatin 2-0, ndërsa goli i dytë u realizua nga Serge Gnabry.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco