VIDEO/ Interi përmbysje të çmendur, talenti zikaltër shënon supergol

VIDEO/ Interi përmbysje të çmendur, talenti zikaltër shënon supergol

19:42, 09/11/2019

Interi ka përmbysur rezultatin duke kaluar në avantazh 2-1 në përballjen ndaj Veronës.

Në minutën e 83’ ishte mesfushori Nicolo Barella i cili shënoi golin e parë me fanellën zikaltër, shkruan SYRI.net.

22-vjeçari shënoi një gol me të vërtet shumë të bukur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco