VIDEO/ Di Maria shënon gol të bukur ‘alla Messi’

VIDEO/ Di Maria shënon gol të bukur ‘alla Messi’

19:34, 09/11/2019

Paris Saint Germain fitoi me rezultatin 1-2 përballë Brest

Rezultati u zhbllokua në minutën e 39 kur Angel Di Maria realizon një supergol “alla Lionel Messi”, shkruan SYRI.net. Ai shfrytëzoi shpejtësinë e tij dhe shënoi një gol të bukur parabolë.

Goli fillimisht u anulua për pozicion jashtë loje, por arbitri pasi rishikoi pamjet në VAR vendosi që gjithçka ishte e rregullt duke celebruar festën e skuadrës mike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco