VIDEO/ Gafa e portierit të Valladolid po bën xhiron e rrjetit

VIDEO/ Gafa e portierit të Valladolid po bën xhiron e rrjetit

14:15, 09/11/2019

Alaves po fiton me rezultatin 2-0 ndeshjen ndaj Valladolid, e vlefshme për javën e 13-të në La Liga.

Goli i dytë i shënuar Pina ishte më të vërtetë qesharak. Më saktë ishte një gafë e portierit të Valladolid.

Gardianit i shpëtoi topi nga duart duke i “dhuruar” një gol skuadrës kundërshtare.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco