Shkëlzen Gashi takohet me ‘yllin’ e Barcelonës

Shkëlzen Gashi takohet me ‘yllin’ e Barcelonës

11:48, 09/11/2019

Shkëlzen Gashi futbollisti i kombëtares shqiptare, i cili aktualisht është pa klub, ka publikuar në Instagram një foto me yllin e Barcelonës, Lionel Messi.

Nga fotoja Gashi duket mjaft i lumtur për këtë takim me Messin.

Për sa i përket karrierës, 31 vjeçari është shumë pranë firmës me ekipin e Aaraut në Zvicër.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco