FOTO/ Julian Draxler braktis të dashurën për modelen franceze

FOTO/ Julian Draxler braktis të dashurën për modelen franceze

11:29, 09/11/2019

Fantazisti gjerman i Paris Saint Germain, Julian Draxler ka vendosur t’i japë fund marrëdhënies me bukuroshen Lena Stiffel, me të cilën ishte në një lidhje prej disa vitesh,

Image

Draxler së fundi ka përfunduar në krahët e balerinës dhe modeles franceze Sethanie Taing, me të cilën ka festuar edhe Halloween-in, ndërsa bashkë janë parë shpesh nëpër restorantet luksoze të Parisit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco