Valverde publikon listën e të grumbulluarve për sfidën e nesërme

Valverde publikon listën e të grumbulluarve për sfidën e nesërme

21:53, 08/11/2019

Skuadra e Barcelonës do të luajë ditën e nesërme me Cleta Vigon në shtëpi. 

Trajneri Ernesto Valverde ka publikuar listën e të grumbulluarve për këtë sfidë, ku ka disa ndryshime.

Sulmuesi Luis Suarez do të jetë i grumbulluar. Uruguiani është gati dhe me shumë mundësi do të marrë minuta ditën e nesërme. Ai do ta nisë nga pankina dhe do të përdoret si zëvendësim.

Tekniku  rikthen në kampionat dhe Dembelenë. Francezi e ka mbaruar pezullumin e tij dhe mund të hidhet sërish si titullar, ashtu si në ndeshjen ndaj Slavias së Pragues.

Më poshtë keni dhe listën e lojtarëve të grumbulluar:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco