FOTO/ Protagonist në fitoren e Fenerbahces, ja nota e Vedat Muriqit

FOTO/ Protagonist në fitoren e Fenerbahces, ja nota e Vedat Muriqit

20:52, 08/11/2019

Vedat Muriqi bëri një paraqitje të shkëlqyer me Fenerbahcen në fitoren 3-2 ndaj Kasimpasas, e vlefshme për javën 11-të në kampionatin turk.

Muriqi ishte titullarë në këtë ndeshje, ku shënojë dhe 2 gola të rëndësishëm për ekipin.

Në fund të ndeshjes, sulmuesi kosovarë u vlerësua me notën 7.6.

Pa dyshim një notë tepër e mirë për Muriqin.Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco