VIDEO/ Shikoni autogolin qesharak nga lojtari i Romës, gjuan njësoj si sulmues!

VIDEO/ Shikoni autogolin qesharak nga lojtari i Romës, gjuan njësoj si sulmues!

09:41, 08/11/2019

Borussia Monchengladbach fitoi me rezultatin 2-1 përballë Romës në ndeshjen e vlefshme për Europa League.

Gjermanët gjetën rrjetën të parët me anë një autogoli qesharak të Fazios. Mbrojtësi kishte mundësi të largonte topin, por gaboi duke e shtyrë vetë drejt portës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco