Georgina e Ronaldos shfaqet më seksi se kurrë, shikoni FOTO brenda aeroplanit

Georgina e Ronaldos shfaqet më seksi se kurrë, shikoni FOTO brenda aeroplanit

13:50, 07/11/2019

E dashura e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, modelja Georgina Rodriguez njihet për bukurinë dhe format trupore, që nuk heziton t’i ekspozoj herë pas here nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi modelja me origjinë spanjolle ka vendosur të postojë një foto gjatë udhëtimit të saj me avion privat.

Georgina nuk ka harruar të ekspozojë format trupore me një veshje e cila vinte në plan të parë këmbët e modeles.

Kujtojmë që ajo dhe Ronaldo janë së bashku nga viti 2017 dhe kanë 1 fëmijë së bashku.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco