VIDEO/ U dëmtua rëndë, Andre Gomes flet fjalët e para pas operacionit

VIDEO/ U dëmtua rëndë, Andre Gomes flet fjalët e para pas operacionit

22:09, 06/11/2019

Pamjet e dëmtimit të Andre Gomes bën xhiron e botës.

Në ndeshjen mes skuadrës së Everton dhe Tottenham, ish-futbollisti i Barcelonës theu këmbën e djathtë.

Gomez kreu me sukses operacionin, ndërkohë që ditën e sotme, nëpërmjet një mesazhi të publikuar në rrjetet e tij sociale, njofton se është mirë, dhe i falenderon të gjithë për përkrahjen.

“Përshëndetje të gjithëve. Siç e keni marrë vesh çdo gjë shkoi mirë dhe tani jam në shtëpi me familjen time. Dua t’iu falënderojë të gjithëve për mesazhet tuaja mbështetëse dhe për energjinë pozitive që më keni dhënë. Ju falënderojë” shprehet Andre Gomez.

 

 


Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco