Atletico Madrid – Bayern Leverkusen, formacionet zyrtare

Atletico Madrid – Bayern Leverkusen, formacionet zyrtare

17:59, 22/10/2019

Sot në orën 18:55 Atletico Madrid pret Bayern Leverkusenin në ndeshjen e vlefshme për javën e tretë në Champions League.

Të dy trajnerët kanë preferuar që të luajnë me formacionin 4-4-2.

Simeone do të ketë tre mungesa të rëndësishme për këtë sfidë, Joao Felix, Stefan Savic dhe Sime Vrsaljko të cilët janë të dëmtuar.

Absolutisht mungesa më e rëndësishme për trajnerin Simeone është ajo e portugezit Felix.

Më poshtë keni dhe formacionet e të dyja skuadrave:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco