Marcelo: Po synon titullin në La Liga, por është shumë e vështirë!

Marcelo: Po synon titullin në La Liga, por është shumë e vështirë!

15:47, 21/10/2019

Marcelo është rikthyer të flasë për krizën e rezultateve që po kalon skuadra e Real Madridit që në fundjavë u mposht1-0 nga Mallorca.

Pas rikthimit nga dëmtimi, braziliani tha se klubi i tij po synon suksesin në La Liga por po ndjen shumë vështirësi.

 “Humbëm, po duhet ta vazhdojmë përpara”, tha Marcelo pas ndeshjes.

“Na dhemb sepse luajtëm mirë. Duhet të luajmë mirë deri në fishkëllimën e fundit të gjyqtarit. I kemi fituar disa ndeshje por po bëjmë gjithçka që është e mundur për ta fituar La Ligën. Është shumë e vështirë në këtë kohë”, theksoi ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco