Ndryshon sërish orari, ja kur do të luhet super ndeshja Partizani - Skënderbeu

Ndryshon sërish orari, ja kur do të luhet super ndeshja Partizani - Skënderbeu

15:07, 21/10/2019

Ka ndryshuar sërish orari i super ndeshjes ndërmjet Partizanit dhe Skënderbeut e vlefshme për javën e 9-të të Kategorisë Superiore.

Fillimisht u njoftua se kjo përballje do të startonte në orën 16:00, ndërkohë që pak minuta më parë, nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, klubi i Partizanit ka zbuluar se sfida do të startojë në orën 15:00 dhe jo në orën 16:00 siç u tha fillimisht.

Nuk dihen arsyet e ndryshimit të orarit, ndërkohë që “Selman Stërmasi” pritet të jetë i tejmbushur.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco