Inter- Sassuolo, ja si rreshtohen skuadrat

Inter- Sassuolo, ja si rreshtohen skuadrat

11:51, 20/10/2019

Interi do të luaj në transfertë ditën e sotme ndaj Sassuolos.

Zikaltërve u duhet me patjetër fitorja në këtë sfidë, për t’i qëndruar sa më pranë Juventusit kryesues.

Pesë ndeshjet e fundit ndaj Sassuolos tregojnë se Interi nuk do ta ketë aspak të lehtë ndaj klubit nga regjioni Emilia, i cili ka dalë fitues në katër nga to ndaj gjigantit të qytetit të Milanos.

Contes i duhet të bëjë pa shërbimet e Alexis Sanchez dhe Stefano Sensit për këtë përballje.

Ndeshja fillon në orën 12:30.                               

Më poshtë keni dhe formacionet zyrtare.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco