VIDEO/ Eros Grezda lë pas momentin e vështirë, shënon një supergol për Reangers

VIDEO/ Eros Grezda lë pas momentin e vështirë, shënon një supergol për Reangers

08:41, 20/10/2019

Eros Grezda duket se po kthehet nw vendin qw i takon. Gjakovari ishte protagonist me skaudrwn e akademisë sw Reangersit. 24 vjeçari gjeti rrugën e rrjetës në sfidën miqësore ndaj Hadërsfilldit, që u fitua nga anglezët me rezultatin e thellë 5-1.

 

Futbollisti i Kombëtares, realizoi me një goditje mjaft të bukur nga distanca, duke vendosur baraspeshën e përkohshme në minutën e 57-të, ndërkohë në 30 minutat e mbetura të lojës, anglezës arritën të shënonin edhe 4 gola të tjerë, duke vulosur shifrat në 5-1.

 

Pas shumë peripetsirash të kaluara, Grezda është rikthyer protagonist, teksa do të kërkojë të fitojë besimin e trajnerit, për t’u rikthyer tek ekipi i parë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco