VIDEO/ Shikoni çfarë goli të bukur shënon Ronaldo, CR7-ta ndryshon festën!

VIDEO/ Shikoni çfarë goli të bukur shënon Ronaldo, CR7-ta ndryshon festën!

21:23, 19/10/2019

Juventusi ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Bolognas e cila po luhet në stadiumin ‘Allianz”, e vlefshme për javën e 8-të në Serie A.

Në minutën e 20’ ishte Cristiano Ronaldo trullosi mbrojtjen me “biçikletën” e tij të famshme, ndërsa më pas realizoi një gol të bukur duke mposhtur edhe portierin kundërshtar.

Befasues është fakti që CR7-ta ka ndryshuar edhe festën e golit:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco