VIDEO/ Supergoli i Alonso-s i jep fitoren Chelseas

VIDEO/ Supergoli i Alonso-s i jep fitoren Chelseas

17:57, 19/10/2019

Chelsea vijon me fitore në Premier League.

Londinezët kanë fituar me rezultatin 1-0 Neëcastle në ndeshjen e vlefshme për javën e  9-të.

Golin e vetëm të takimit e realizoi Marcos Alonso i cili në minutën e 73’ mposhti portierin kundërshtar me një gjuajtje potente.

Pas kësaj fitore, Chelsea pozicionohet në vendine 3-të me 17 pikë të grumbulluara, 7 më pak se Liverpooli kryesues.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco