VIDEO/ Kundërsulm ‘vrasës’, Augsburg befason Bajernin në minutën e 92’

VIDEO/ Kundërsulm ‘vrasës’, Augsburg befason Bajernin në minutën e 92’

17:31, 19/10/2019

Bajerni nuk mori më shumë se një barazim 2-2 në përballen ndaj Augsburgut e vlefshme për javën e 8-të në Bundesliga.

Në minutën e 92’ ishin vendasit që realizojnë me anë të Alfred Finnbogason i cili finalizoi me sukses kundërsulmin e skuadrës së tij.

Shikoni çfarë goli pëson Bajerni:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco