VIDEO/ Shënon Partizani, kundërpërgjigjet Vllaznia

VIDEO/ Shënon Partizani, kundërpërgjigjet Vllaznia

17:26, 19/10/2019

Janë shënuar dy gola të shpejtë në “Loro Boriçi”.

Fillimisht ishte Partizani që ndëshkon Vllazninë duke kaluar në avantazh 1-0 pas një goditje nga jashtë zone e Çinarit dhe aksionin e ndjek Kordeiro, që e çon topin në fundin e rrjetës.

Pas 4 minutash, shkodranët barazojnë rezultatin me anë të Krymit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco