VIDEO/ Arbitri merr vendimin e dyshimtë, anulon golin e Skënderbeut

VIDEO/ Arbitri merr vendimin e dyshimtë, anulon golin e Skënderbeut

17:13, 19/10/2019

Skënderbeu ka gjetur rrugën e rrjetës në përballjen kundër Kukësit por goli anulohet për pozicion jashtë loje.

Pas 2 minutave lojë korçaret kalojnë në avantazh por arbitri merr vendimin e dyshimtë për të anuluar golin.

Shikoni pamjet më poshtë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco