Formacionet zyrtare: Vllaznia - Partizani, Lerda ndryshon sulmin!

Formacionet zyrtare: Vllaznia - Partizani, Lerda ndryshon sulmin!

16:53, 19/10/2019

Vllaznia dhe Partizani luajnë mes tyre takimin e vlefshëm për javën e tetë në Kategorinë Superiore.

Një ndeshje në të cilën ka shumë rëndësi të mos gabosh e për këtë arsye, trajnerët e dy skuadrave nuk kanë rrezikuar.
 

FORMACIONET ZYRTARE:

VLLAZNIA: Sherri, Gligorov, Shehi, Malota, Marku, Gurishta, Ramadani, Krymi, Hygor, Shtubina, Lika.

PARTIZANI: Hoxha, Mala, Boldor, Belica, Trashi, Telushi, Broja, Kote, Kordeiro, Çinari, Solomon.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco