VIDEO/ Talenti i Bajernit shënon supergol ‘alla Robben’

VIDEO/ Talenti i Bajernit shënon supergol ‘alla Robben’

16:47, 19/10/2019

Bayern Munich ka kaluar në avantazh 2-1 në transfertë kundër Augsburgut.

Në minutën e 49-të të ndeshjes, bavarezët arritën që të përmbysnin rezultatin e ndeshjes me golin e shënuar nga Serge Gnabry.

Talenti gjerman realizoi “alla Robben” duke bërë një lëvizje fantastike nga anësorja për të tentuar qendrën e zonës së kundërshtarit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco