VIDEO/ 2 gola brenda 60 sekondash, Lazio kërkon të bëjë çmendurinë!

VIDEO/ 2 gola brenda 60 sekondash, Lazio kërkon të bëjë çmendurinë!

16:42, 19/10/2019

Lazio ka shënuar dy gola të shpejtë në përballjen ndaj Atalantas e vlefshme për javën e 8-të në Serie A.

Fillimisht ishte Ciro Immobile i cili në minutën e 69’ ngushtoi diferencën duke realizuar nga pika e bardhë e penalltisë.

Pasi kaluan 60 sekonda Joaquin Correa me një gjuajtje të fuqishme mposhti portierin kundërshtar.

Momentalisht Atalanta po fiton në transfertë me rezultatin 3-2.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco