'Lautaro Martinez është e ardhmja e Barcelonës’, deklarata befasuese nga...

'Lautaro Martinez është e ardhmja e Barcelonës’, deklarata befasuese nga...

23:30, 18/10/2019

Ish-futbollisti i Argjentinës, Claudio Garcia ka folur për sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez.

22-vjeçari kohët e fundit ka tërhequr vëmendjen e Barcelonës, prandaj Claudio Garcia ka thënë “Lautaro do të jetë e ardhmja e Barcelonës dhe besoj se në Kombëtaren do ta kujtojmë atë si Batistuta, ai ka potencial të vërtetë”.

22 vjeçari ju bashkua Interit në qershor të vitit 2018 dhe po ashtu është rritur vlera e tij në treg.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco