VIDEO/ Prekje ‘magjike’, shikoni supergolin e realizuar nga Di Maria!

VIDEO/ Prekje ‘magjike’, shikoni supergolin e realizuar nga Di Maria!

21:42, 18/10/2019

Paris Saint-Germain po fiton me rezultatin 2-0 në transfertë kundër Nices e vlefshme për javën e 10-të në ligën franceze.

Në minutën e 21’ ishte Angel Di Maria i cili me plot klas realizon një supergol me parabol.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco