VIDEO/ Shënon gol me finte, shikoni klasin e Manaj në minutën e 90’

VIDEO/ Shënon gol me finte, shikoni klasin e Manaj në minutën e 90’

22:35, 14/10/2019

Shqipëria ka shënuar edhe golin e katërt përballë Moldavisë.

Në minutën e 90’ ishte Rey Manaj ai i cili realizoi një gol “magjik” duke dërguar me thembër topin në rrjetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco