VIDEO/ Penallti për Portugalinë, shikoni ekzekutimin e Cristiano Ronaldos!

VIDEO/ Penallti për Portugalinë, shikoni ekzekutimin e Cristiano Ronaldos!

22:27, 14/10/2019

Ukraina po fiton me rezultatin 2-1 në përballjen ndaj Portugalisë e vlefshme për Grupin B eliminator në Euro 2020.

Golin e vetëm për luzitaën e realizoi Cristiano Ronaldo që nuk gaboi nga pika e bardhë e penalltisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco