VIDEO/ Georgina e Ronaldos më seksi se kurrë, vesh fustanin e stilistes shqiptare

VIDEO/ Georgina e Ronaldos më seksi se kurrë, vesh fustanin e stilistes shqiptare

18:11, 14/10/2019

Georgina Rodriguez ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale një video ku shfaqet shumë joshëse.

E dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, është modele me origjinë spanjolle, por famën më të madhe e arriti për arsye të dashurit të saj.

Së fundmi bukuroshja ka veshur një fustan ngjyrë “nude” e cila është ideuar dhe krijuar nga disenjnatorja e njohur shqiptare, Lia Stublla.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco