VIDEO/ Emir Lenjani humbet një rast të pastër shënimi

VIDEO/ Emir Lenjani humbet një rast të pastër shënimi

22:03, 11/10/2019

Po luhet në stadiumin “Sukru Saracoglu” të Stambollit sfida e Grupit H mes Turqisë dhe Shqipërisë, shkruan Syri.net.

Në minutën e 49 futbollistët e kombëtares Shqiptare zhvillojnë një kundërsulm tepër të rrezikshëm. Bare jep një asist për Lenjanin, por nuk e merr siç duhet topin, duke sfumuar një rast shënimi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco