FOTO/ Turqi-Shqipëri, lojë e ashpër në pjesën e parë. Këto janë statistikat

FOTO/ Turqi-Shqipëri, lojë e ashpër në pjesën e parë. Këto janë statistikat

21:37, 11/10/2019

Po luhet në stadiumin “Sukru Saracoglu” të Stambollit sfida e Grupit H mes Turqisë dhe Shqipërisë, shkruan Syri.net.

Sapo ka përfunduar pjesa e parë, me rezultatin që mbetet i pandryshuar, 0-0.

Të dy ekipet patën rastet e tyre, teksa u zhvillua një lojë e ashpër, ku gjyqtari u detyrua të nxjerrë nga xhepi 5 herë kartonin e verdhë, 2 për turqit dhe 3 për kuqezinjtë.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni statistikat e pjesës së parë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco