VIDEO/ Bare pretendon për penallti, shikojeni dhe gjykojeni

VIDEO/ Bare pretendon për penallti, shikojeni dhe gjykojeni

21:17, 11/10/2019

Po luhet në stadiumin “Sukru Saracoglu” të Stambollit sfida e Grupit H mes Turqisë dhe Shqipërisë, shkruan Syri.net.

Në minutën e 21 mesfushori kombëtares, Keidi Bare, hyn bukur brenda zonës, pas një kontakti me mbrojtësin kundërshtar kërkon 11-metërsh, por nuk është i këtij mendimi gjyqtari, i cili vazhdon lojën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco