FOTO/ Presidenti Meta uron Kombëtaren: Të gjithë sonte pranë kuqezinjve

FOTO/ Presidenti Meta uron Kombëtaren: Të gjithë sonte pranë kuqezinjve

18:53, 11/10/2019

Në stadiumin “Sukru Saracoglu” të Stambollit mbrëmjen e sotme do të luhet sfida mjaft e rëndësishme e Grupit H mes Turqisë dhe Shqipërisë, shkruan Syri.net.

Të gjithë shqiptarët sonte i kanë sytë te kuqezinjtë, duke shpresuar në një rezultat pozitiv në kryeqytetin turk.

Nëpërmjet një statusi në Facebook, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka uruar djemtë e Edi Rejës.

“Tani të gjithë pranë kuqezinjve, duke uruar më të mirën për sfidën e Stambollit! Oh sa mirë me ken shqiptar”, ka shkruar Presidenti Meta.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco