VIDEO/ Gol me finte, mund të jetë më i bukuri i këtyre eliminatoreve

VIDEO/ Gol me finte, mund të jetë më i bukuri i këtyre eliminatoreve

21:31, 10/10/2019

Kroacia po fiton me rezultatin 2-0 ndeshjen ndaj Hungarisë.

Golin e parë e shënoi futbollisti i Real Madrid, Luca Modric, ndërsa të 2-tin e ka realizuar 25 vjeçari, Bruno Petkovic.

Goli i dytë ishte një magji e vërtetë. Petkovic realizoi me finte për kroatët në minutën e 24-tërt.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco