VIDEO/ Reja si ‘djalë i ri’, kuqezinjtë i festojnë ditëlindjen. Super atmosferë para Turqisë

VIDEO/ Reja si ‘djalë i ri’, kuqezinjtë i festojnë ditëlindjen. Super atmosferë para Turqisë

17:26, 10/10/2019

Atmosferë tepër pozitive në ekipin Kombëtar në prag të sfidës ndaj Turqisë që do të zhvillohet ditën e nesërme në orën 20:45 në stadiumin e Fenerbahçes.

Trajneri i Shqipërisë, Edi Reja festoi ditën e sotme 74-vjetorin e lindjes.

Në hotelin ku qëndron Kombëtarja në Turqi, u organizua një festë e vogël, ku lojtarët dhe stafi i Kombëtares, uruan teknikun italian në këtë ditë të gëzuar për të.

Nuk mungoi as një fjalim motivues i Rejës, para lojtarëve, teksa u tregon lojtarëve se pavarësisht moshës, ndihet i ri në kokë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco