Qeshi në momentin kur po këndohej himni, ‘lumë’ kritikash ndaj Gnabrit

Qeshi në momentin kur po këndohej himni, ‘lumë’ kritikash ndaj Gnabrit

17:14, 10/10/2019

Një episod i pakëndshëm u regjistrua para startit të miqësores së luksit mes Gjermanisë dhe Argjentinës që përfundoi në barazim 2-2.

Skuadra u rreshtuan në mesin e fushës për të mbajtur 1 minutë heshtje, ndërkohë që ylli i panzerave, Gnabri nisi të qeshte.

Ky moment nuk i shpëtoi kamerave, teksa një lumë kritikash vërshuan ndaj futbollistit të Bajernit për këtë gjest aspak të hijshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco