Lojtari i Anglisë largohet nga grumbullimi, mungon kundër Çekisë

Lojtari i Anglisë largohet nga grumbullimi, mungon kundër Çekisë

14:51, 10/10/2019

Kanë nisur problemet për Anglinë.

James Maddison për shkak të problemeve me shëndetin është tërhequr nga grumbullimi para ndeshjes kundër Republikës së Çekisë e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020.

Maddison ka kaluar një periudhë fantastike së fundmi, duke regjistruar paraqitje të jashtëzakonshme me skuadrën e Leicester.

Mbetet të shihet cilat do të jenë zgjedhjet e Gareth Southgate për dy ndeshjet e ardhshme të tetorit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco