VIDEO/ ‘Alla Ronaldinho’, Kosovare Asllani shënon gol të çmendur nga goditja e këndit!

VIDEO/ ‘Alla Ronaldinho’, Kosovare Asllani shënon gol të çmendur nga goditja e këndit!

10:25, 10/10/2019

Suedia mbrëmë mposhti Sllovakinë me rezultat 7-0 në ndeshjen e vlefshme për eliminatoret e Europianit për femra.

Golin e parë në ndeshje e shënoi, Kosovare Asllani, e cila realizoi nga goditja e këndit “alla Ronaldinho”.

Asllani në këtë ndeshje realizoi edhe tri asiste.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco