Ambra Angiolini: Ç’më bëri të dashurohem me Allegrin

Ambra Angiolini: Ç’më bëri të dashurohem me Allegrin

09:48, 10/10/2019

Ambra Angiolini foli për marrëdhënien me partnerin e saj aktual, trajnerin Massimiliano Allegri.

Gjatë një intervistë për mikrofonin e “Vanity Fair”, bukuroshja ka shpjeguar arsyen përse ra në dashuri me ish-teknikun e Juventusit.

“Nuk ka një pasazh të jetës sime që Massimiliano nuk e respekton. Gjëja që më shpëton nga momentet e dhimbshme është se mund të luaj me të edhe si e rritur. Kujdesi që ka për ekzistencën time, për fëmijët e mi, për ish-historinë time. Jam dashuruar me të, sepse, sikurse unë, është një tip jashtë mode, E kuptova menjëherë që më pëlqente, sepse jemi dy gabime. Dhe dy gabime, si ne, nëse takohen, vërtet gjenerojnë diçka që do të ishte budallallëk të mos e përjetosh. Kjo është gjë është rinisja e dashurisë”, rrëfen ajo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco